Aktualności

W dniu 19 września 2023 odbyło się inauguracyjne spotkanie Akademii Mentora LKB. miejsca, w którym rozwijamy swoje umiejętności, uczymy się od siebie nawzajem i inspirujemy do osiągania nowych celów. Spotkanie inauguracyjne było pełne wyjątkowych i emocjonujących dyskusji.

Przed nami największe wydarzenie w roku Lubelskiego Klubu Biznesu, czyli Biznes Forum & Gala LKB. Z dumą Z dumą informujemy, że gościem specjalnym wydarzenia będzie Adam Noga, Profesor ekonomii, wykładowca, autor takich książek jak ,,Teorie przedsiębiorstw”, czy ,,Szczególna teoria zatrudnienia”. Tematem wystąpienia będzie ,,Kto się boi sztucznej inteligencji?”.

Już 29 września o godzinie 18:00 w Hotelu Kmicic w Zemborzycach Dolnych odbędzie się Biznes Forum & Gala LKB, czyli największe wydarzenie organizowane w ciągu roku przez Lubelski Klub Biznesu!

W dniu 6 września odbyło się spotkanie „Hiszpański wieczór na polu golfowym”. Podczas wydarzenia odkrywaliśmy tajemnice golfa i doskonaliliśmy swoje umiejętności na polu golfowym. Przeżywaliśmy także kulinarne doświadczenia podczas przygotowywania hiszpańskiej potrawy - paelli przez mistrza kuchni, Miguela Bravo.