Aktualności

Dnia 16 kwietnia 2024 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyło się II Forum Firm Rodzinnych Lubelszczyzny. Forum zgromadziło liczne grono przedstawicieli biznesu z regionu, umożliwiając wymianę wiedzy, idei i doświadczeń dotyczących m.in. sukcesji, rozwoju przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce czy wartości firm rodzinnych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w II Forum Firm Rodzinnych Lubelszczyzny, które odbędzie się 16 kwietnia 2024 roku w godzinach 14:00-18:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym znajdującym się przy ulicy Artura Grottgera 2 w Lublinie. W tym roku kontynuujemy budowanie silnej społeczności firm rodzinnych! Wierzymy w siłę wielopokoleniowej perspektywy. Dlatego podczas tegorocznego Forum Firm Rodzinnych skupimy się na wymianie doświadczeń między przedstawicielami różnych generacji.

W dniu 6 marca 2024 roku, Lubelskie Centrum Konferencyjne stało się areną ważnych dyskusji i wymiany poglądów na temat aktualnych wyzwań prawno-gospodarczych. Forum Prawne zgromadziło ekspertów z różnych dziedzin, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas serii fascynujących prezentacji.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Forum Prawnym, które odbędzie się 6 marca 2024 roku o godzinie 9:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym znajdującym się przy ulicy Artura Grottgera 2 w Lublinie. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli na zagłębienie się w najnowsze trendy prawno-gospodarcze oraz zapewni inspirującą wymianę doświadczeń z ekspertami.

W dniu 27 lutego odbyło się inauguracyjne spotkanie Klubu Zagranicznych Przedsiębiorców (Foreign Entrepreneurs Club). Wydarzenie rozpoczęło się od przedstawienia organizatora, Lubelskiego Klubu Biznesu oraz założeń Klubu Zagranicznych Przedsiębiorców. Następnie nastąpiło przedstawienie uczestników, które było doskonałą okazją do poznania obecnych osób oraz ich doświadczenia, a także celów biznesowych. Poprzez kolejne aktywności przedsiębiorcy mieli okazję bliżej się poznać oraz zrozumieć wspólne obszary działania.

Powoli zbliżamy się do końca 2023 roku. Tym samym przychodzimy z podsumowaniem wydarzeń, które zorganizowaliśmy dla Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy! W tym roku kontynuowaliśmy swoją misję wspierania rozwoju biznesu w regionie. Poniżej znajdziecie krótkie podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionego roku.

W dniu 11 grudnia odbyło się wyjątkowe Świąteczne Spotkanie Lubelskiego Klubu Biznesu oraz Wyżyny Przemysłowej. Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystego podsumowania minionego roku działalności Lubelskiego Klubu Biznesu, gdzie skupiono się na osiągnięciach, wspólnych przedsięwzięciach oraz rozwoju regionalnego biznesu.

W dniu 21 listopada 2023 miała miejsce jedna z najważniejszych konferencji branżowych, Power Planet: człowiek - środowisko - biznes. To wydarzenie zgromadziło nie tylko przedstawicieli środowiska biznesowego, ale także utalentowanych naukowców, pasjonatów ekologii, oraz przedstawicieli władz lokalnych. To spotkanie nie było jedynie platformą do wymiany poglądów, ale przede wszystkim areną dla pionierów, którzy wspólnie dążą do zrównoważonego rozwoju.

Informujemy , że już 21 listopada 2023 roku w godzinach 10:00 – 15:00 w ECOTECH COMPLEX UMCS, który znajduje się przy ul. Głębokiej 39 w Lublinie odbędzie się Power Planet: Człowiek – Środowisko – Biznes. Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym i ważnym wydarzeniu. Podczas konferencji Power Planet przybliżymy obszary zrównoważonego rozwoju i ekologii, mające kluczowe znaczenie zarówno dla biznesu i naszej planety.

W dniu 9 listopada 2023 roku odbyła się konferencja Open Forum Local w Lublinie, której Partnerem był Lubelski Klub Biznesu. Podczas tego inspirującego wydarzenia spojrzeliśmy głębiej na relacje, a nasza szczególna uwaga skupiła się na Employer Branding.

26 września w lubelskim Hotelu Agit odbyło się darmowe szkolenie dla przedsiębiorców z sektora MŚP zrealizowane w ramach 11. edycji Akademii e-marketingu. To cykl spotkań szkoleniowych poświęconych budowaniu strategii promocji firmy w Internecie. Właściciele małych i średnich biznesów zdobyli cenną wiedzę z branży marketingu online. Eksperci podzielili się praktycznymi wskazówkami i pokazali sprawdzone narzędzia. Spotkanie było dla uczestników także szansą na zdobycie nowych kontaktów biznesowych, które są ważne zwłaszcza na lokalnym rynku.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji Power Planet: Człowiek - Środowisko - Biznes, które odbędzie się 21 listopada 2023 w godzinach 10:00-15:00 w ECOTECH COMPLEX UMCS, który znajduje się przy ul. Głębokiej 39 w Lublinie.

W dniu 18 września 2023 odbyło się Śniadanie Biznesowe z doradcami PKF Polska. Tematem spotkania była "Reorganizacja biznesu - porozmawiajmy o tym kiedy warto, a kiedy trzeba ją zrealizować i jak zrobić to najefektywniej".

W dniu 29 września 2023 roku odbyło się Biznes Forum & Gala LKB – największe wydarzenie w roku Lubelskiego Klubu Biznesu! Podczas wydarzenia przyznany został tytuł Ambasadorów LKB 2023, który stanowi wyraz uznania dla ogromnego wkładu i zaangażowania w tworzenie korzystnego otoczenia biznesowego oraz nagrodzono osoby i firmy, które włączyły się w pomoc humanitarną wsparły społeczność ukraińską.

W dniu 19 września 2023 odbyło się inauguracyjne spotkanie Akademii Mentora LKB. miejsca, w którym rozwijamy swoje umiejętności, uczymy się od siebie nawzajem i inspirujemy do osiągania nowych celów. Spotkanie inauguracyjne było pełne wyjątkowych i emocjonujących dyskusji.

Przed nami największe wydarzenie w roku Lubelskiego Klubu Biznesu, czyli Biznes Forum & Gala LKB. Z dumą Z dumą informujemy, że gościem specjalnym wydarzenia będzie Adam Noga, Profesor ekonomii, wykładowca, autor takich książek jak ,,Teorie przedsiębiorstw”, czy ,,Szczególna teoria zatrudnienia”. Tematem wystąpienia będzie ,,Kto się boi sztucznej inteligencji?”.

Już 29 września o godzinie 18:00 w Hotelu Kmicic w Zemborzycach Dolnych odbędzie się Biznes Forum & Gala LKB, czyli największe wydarzenie organizowane w ciągu roku przez Lubelski Klub Biznesu!

W dniu 6 września odbyło się spotkanie „Hiszpański wieczór na polu golfowym”. Podczas wydarzenia odkrywaliśmy tajemnice golfa i doskonaliliśmy swoje umiejętności na polu golfowym. Przeżywaliśmy także kulinarne doświadczenia podczas przygotowywania hiszpańskiej potrawy - paelli przez mistrza kuchni, Miguela Bravo.

W ramach projektu ,,Aktywne i Spełnione II” organizowanego przez LW Bogdanka, Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu zorganizowało warsztaty skierowane do kobiet z powiatu łęczyńskiego, których celem była pomoc w powrocie do pracy oraz rozszerzenie ich umiejętności.