You are currently viewing Hiszpański wieczór na polu golfowym

Hiszpański wieczór na polu golfowym

W dniu 6 września odbyło się spotkanie „Hiszpański wieczór na polu golfowym”. Podczas wydarzenia odkrywaliśmy tajemnice golfa i doskonaliliśmy swoje umiejętności na polu golfowym. Przeżywaliśmy także kulinarne doświadczenia podczas przygotowywania hiszpańskiej potrawy - paelli przez mistrza kuchni, Miguela Bravo.

Spotkanie rozpoczęło się od prelekcji, w trakcie której pasjonaci golfa przybliżyli uczestnikom historię tej wyjątkowej dyscypliny sportu. Następnie goście mieli okazję spróbować swoich sił podczas turnieju golfowego. W nastroju hiszpańskiego wieczoru, na wszystkich uczestników czekała wyjątkowa kolacja przygotowana przez naszego gościa specjalnego, hiszpańskiego szefa kuchni Miguela Bravo, a także wiele niespodzianek!

Było to wydarzenie pełne emocji, pasji, smaków oraz przygód. Przez cały wieczór otaczała nas wyjątkowa atmosfera, która sprawiła, że to spotkanie było naprawdę wyjątkowe.

Składamy serdeczne wszystkim uczestnikom tego wydarzenia. Wasza radość i entuzjazm sprawiły, że ten wieczór był naprawdę wyjątkowy. Dziękujemy, że byliście z nami! Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność dla naszych partnerów, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Dzięki Wam mieliśmy okazję zapewnić naszym gościom niezapomniane wrażenia.

Partnerami wydarzenia byli:

Bank Gospodarstwa Krajowego
https://www.bgk.pl/

Akademia Golfa w Lublinie

Winnica Sienkiewicz