Zasady członkostwa

Co zyskujesz od razu po dołączeniu do Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu?

Bezpłatny udział w konferencjach

W Lubelskim Klubie Biznesu stawiamy na podnoszenie kompetencji przedsiębiorców i ich pracowników. Nadrzędnym celem organizowanych przez nas konferencji jest wymiana doświadczeń i dzielenie się dobrymi praktykami. Na naszych konferencjach frekwencja regularnie przekracza ponad 120 gości, wśród których znajdują się przedsiębiorcy, przedstawiciele firm, banków, władz lokalnych oraz uczelni wyższych. To doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy, uczestnictwa w dyskusjach branżowych oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Bezpłatny udział w Śniadaniach Inwestycyjnych LKB oraz wybranych wydarzeniach

Śniadania Inwestycyjne LKB to spotkania networkingowe, podczas których firmy przedstawiają swoje produkty i usługi, promując swoje przedsiębiorstwo. Tym samym stanowią doskonałą platformę do nieformalnych rozmów i nawiązywania relacji biznesowych. Dodatkowo oferujemy możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wybranych wydarzeniach tematycznych, takich jak Fitness Day, Dzień Kobiet, Wakacyjne Spotkanie Kobiet, Świąteczne Spotkania czy liczne szkolenia lub webinaria, aby każdy z Klubowiczów mógł aktywnie uczestniczyć w różnorodnych działaniach społecznościowych i tematycznych.

Przedstawimy Cię na najbliższym wydarzeniu networkingowym

Twoje przedsiębiorstwo zostanie oficjalnie przedstawione podczas najbliższego wydarzenia networkingowego, gdzie członkowie będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o Tobie, Twojej firmie oraz o tym, co oferujesz. Podczas spotkania będziesz miał okazję do specjalnego przemówienia, w którym przedstawisz misję, cele oraz unikalne wartości Twojej firmy. To doskonała okazja, aby zacząć budować pozytywne pierwsze wrażenie.

Dedykowany post w mediach społecznościowych

Stworzymy specjalny post na naszych mediach społecznościowych, prezentujący Twoją firmę. Post nie będzie jedynie ograniczał się do logo i nazwy firmy, ale również zawrze krótki, atrakcyjny opis działalności, który zainteresuje członków Stowarzyszenia.

Dedykowany newsletter

Przygotujemy dedykowany newsletter, w którym oficjalnie powitamy Cię jako nowego Klubowicza. Newsletter będzie zawierał informacje o Twojej firmie, jej unikalnych cechach oraz ofertach. To świetny sposób na dotarcie do członków Stowarzyszenia i zaprezentowanie Twojego biznesu w bardziej szczegółowy sposób.

Spotkanie w Twojej siedzibie

W ramach dołączenia do Stowarzyszenia LKB mamy dla Ciebie unikalną okazję - organizację spotkania networkingowego w swojej firmie, Jako gospodarz, będziesz mógł bezpośrednio prezentować swoje produkty lub usługi. Stowarzyszenie LKB wesprze Cię w promocji wydarzenia oraz zaproszeniu Klubowiczów, natomiast uczestnicy będą mieli okazję bliżej poznać Twoją firmę.

Certyfikat członka Stowarzyszenia LKB

Ten oficjalny dokument stanowi potwierdzenie Twojego zaangażowania, współpracy i wzajemnego wsparcia w naszej dynamicznej społeczności biznesowej.

Konsultacje biznesowe

Jesteśmy przekonani, że rozwój Twojej działalności wymaga czasem specjalistycznej wiedzy. Dlatego chcemy Cię wesprzeć, umożliwiając dostęp do naszych doświadczonych specjalistów. Nasi eksperci biznesowi są gotowi służyć Ci radą i praktycznym wsparciem. Bez względu na etap rozwoju Twojej firmy, chcemy zrozumieć Twoje cele, wyzwania oraz wyznaczyć razem z Tobą najlepszą ścieżkę do ich osiągnięcia. Nasi eksperci specjalizuje się w wielu dziedzinach, obejmujących strategię biznesową, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi i wiele innych obszarów kluczowych dla sukcesu przedsiębiorstwa.

Wspólne zakupy z LKB

Członkostwo w Stowarzyszeniu LKB pozwala na dołączenie do programu Wspólne zakupy z LKB. Uczestnictwo umożliwia korzystanie z atrakcyjnych rabatów, przygotowanych specjalnie dla Klubowiczów. To wyjątkowa okazja do optymalizacji kosztów dla Twojej firmy poprzez korzystanie z ekskluzywnych ofert dostępnych tylko dla naszych członków. Poprzez program, pragniemy stworzyć dynamiczną społeczność przedsiębiorców, którzy nie tylko osiągają sukcesy indywidualnie, ale również dzielą się wzajemnie korzyściami. Obecnie współpracujemy m. in. z firmą PKN ORLEN SA, Inwencja - sprzątanie z pasją czy Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S. A..

Dostęp do raportów branżowych

Współpracujemy z licznymi instytucjami oraz władzami lokalnymi, które dostarczają nam najnowsze raporty branżowe. Te raporty są regularnie udostępniane Klubowiczom, umożliwiając im śledzenie zmian w otoczeniu biznesowym oraz podejmowanie bardziej trafionych decyzji. Oprócz swojej szerokiej tematyki, obejmuje różnorodne dziedziny biznesu, od strategii marketingowej, poprzez zarządzanie zasobami ludzkimi, po innowacje i technologie.

Wspólne projekty społeczne

Zapraszamy Cię do udziału w projektach społecznych, gdzie Klubowicze razem mogą angażować się w działania charytatywne lub społeczne, co dodatkowo buduje wspólnotę i wzmacnia pozytywny wizerunek środowiska biznesowego.

Dołącz do nas i miej realny wpływ
na rozwój lubelskiego biznesu!

Członkiem Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu może być zarówno osoba prawna jak i fizyczna. Osoba prawna może być jedynie wspierającym członkiem Stowarzyszenia. Kandydat na członka Klubu składa przedstawicielowi LKB deklarację członkowską, w której zobowiązuje się do przekazania na rzecz Stowarzyszenia LKB opłaty członkowskiej w wysokości odpowiadającej zatrudnianej przez niego ilości pracowników. O przyjęciu/odrzuceniu kandydata decyduje Senat Stowarzyszenia. Opłacenie składki członkowskiej jest jednoznaczne z nabyciem członkostwa w Klubie. Osoba prawna działa w Stowarzyszeniu przez swojego przedstawiciela. Członek wspierający jest obowiązany do przestrzegania statutu, regulaminów i uchwał władz Stowarzyszenia. Członkowie honorowi zwolnieni są z opłacania składek członkowskich. Wysokość rocznych składek członkowskich uzależniona jest od liczby osób zatrudnionych:

Do 10 pracowników

1
za rok

11-50 pracowników

1
za rok

Powyżej 50 pracowników

1
za rok

Wyjątek stanowią start-upy i młode firmy (do 3 lat prowadzenia działalności), dla których składka członkowska wynosi 1000zł/rok.