You are currently viewing Forum Firm Rodzinnych Lubelszczyzny – zapowiedź wydarzenia

Forum Firm Rodzinnych Lubelszczyzny – zapowiedź wydarzenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w II Forum Firm Rodzinnych Lubelszczyzny, które odbędzie się 16 kwietnia 2024 roku w godzinach 14:00-18:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym znajdującym się przy ulicy Artura Grottgera 2 w Lublinie. W tym roku kontynuujemy budowanie silnej społeczności firm rodzinnych! Wierzymy w siłę wielopokoleniowej perspektywy. Dlatego podczas tegorocznego Forum Firm Rodzinnych skupimy się na wymianie doświadczeń między przedstawicielami różnych generacji.

Zapraszamy do udziału w panelach dyskusyjnych i prelekcjach, podczas których odkryjemy strategie rozwoju firm rodzinnych w zmieniającej się rzeczywistości, czerpiąc z mądrości i doświadczenia poprzednich pokoleń. W ramach Forum poruszane będą istotne tematy, takie jak sukcesja w firmie rodzinnej, rola fundacji rodzinnej jako wsparcia dla firm rodzinnych oraz zagraniczna ekspansja firm rodzinnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum wszystkich przedstawicieli firm rodzinnych, bez względu na etap rozwoju firmy, reprezentowane pokolenie czy branżę.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym wyjątkowym wydarzeniu zapraszamy do kontaktu na adres email lkb@lkb.lublin.pl lub pod numerem telefonu 500 102 605. Informujemy, że na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia.

Poniżej przedstawiamy Patronów oraz Partnerów wydarzenia.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu
Województwo Lubelskie

Patronat Honorowy:
Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski
Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH
Instytut Biznesu Rodzinnego
Inicjatywa Firm Rodzinnych

Partnerzy:
PwC Polska
PKO Bank Polski
GWLAW
FIM Consulting
Lexus Lublin
Michael/Ström Dom Maklerski
PMCG
Instytut Biznesu Rodzinnego
Inicjatywa Firm Rodzinnych