You are currently viewing Power Planet – agenda wydarzenia

Power Planet – agenda wydarzenia

Informujemy , że już 21 listopada 2023 roku w godzinach 10:00 – 15:00 w ECOTECH COMPLEX UMCS, który znajduje się przy ul. Głębokiej 39 w Lublinie odbędzie się Power Planet: Człowiek – Środowisko – Biznes. Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym i ważnym wydarzeniu. Podczas konferencji Power Planet przybliżymy obszary zrównoważonego rozwoju i ekologii, mające kluczowe znaczenie zarówno dla biznesu i naszej planety.

Nie zabraknie dyskusji na temat zmian klimatu i jego wpływu na naszą planetę. Nasi eksperci opowiedzą o ESG (Environment, Social, Governance) – nowym paradygmacie, który zmienia podejście przedsiębiorstw do odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. Nakreślimy ideę 3W – woda, wodór i węgiel. Przedstawimy innowacyjne technologie oraz nowe źródła energii, które stanowią odpowiedź na globalne wyzwania energetyczne.

Z myślą o ekokondycji człowieka przygotowaliśmy specjalny panel promujący zdrowe nawyki żywienia i profilaktyki w miejscu pracy. Zapoznacie się z praktycznymi wskazówkami, by działać bardziej ekologicznie i oszczędnie. Dowiecie się, jakie rozwiązania są dostępnie, aby wprowadzić innowacyjne zmiany w biznesach.

To jedynie część tematów, które przygotowaliśmy na Power Planet. Wielu wybitnych ekspertów, prelegentów oraz przedsiębiorców podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Konferencji będzie towarzyszyć wystawa produktów i innowacyjnych rozwiązań. Bądźmy razem i inspirujmy się wzajemnie w duchu odpowiedzialności za człowieka, środowisko oraz biznes!

Informujemy, że na zgłoszenia czekamy do 17 listopada. Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu na adres email lkb@lkb.lublin.pl oraz pod numer telefonu 500 101 501.

Razem możemy wpłynąć na kształtowanie zrównoważonej przyszłości dla naszej planety i biznesu. Do zobaczenia na Power Planet!