Dla Mentee

Czy masz ambitne cele zawodowe? Marzysz o założeniu własnej działalności gospodarczej? A może chcesz wzmocnić swoje umiejętności, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Zapraszamy Ciebie do dołączenia do VI edycji Akademii Mentora LKB w roli Mentee!

Kim jest Mentee?

Mentee to osoby z klarownymi celami zawodowymi, które chcą wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy lub planują założyć swoją działalność gospodarczą, zaplanować karierę zawodową. W ramach sesji programu Akademii Mentora LKB zdobędziesz unikatową wiedzę wykwalifikowanych przedsiębiorców oraz liderów biznesu.

Czym jest Akademia Mentora LKB?

Akademia Mentora LKB to innowacyjny program stworzony w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie mentoringiem. Naszym głównym celem jest przygotowanie doświadczonych liderów biznesu do pełnienia roli Mentora. Mentor poprzez proces mentoringowy wspiera Mentee w kształtowaniu jego kariery zawodowej oraz rozwijaniu kompetencji przywódczych. W ramach Akademii Mentora wsparciem objęci są Mentee poprzez prowadzone profesjonalne sesje mentoringowe.

Czego możesz oczekiwać od Akademii Mentora LKB?

Dołączając do Akademii Mentora LKB, otrzymasz możliwość:

Dołącz już teraz i miej realny wpływ na swoją przyszłość!

Informujemy, że sesje mentoringowe odbywać się będą w okresie wrzesień 2024 - maj 2025.

Liczba miejsc jest ograniczona! Informujemy, że wypełnienie kwestionariusza nie wiąże się automatycznie z przyjęciem do roli Mentee w VI edycji Akademii Mentora LKB. Stowarzyszenie skontaktuje się drogą mailową wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami!

lkb@lkb.lublin.pl
500 102 605