O Akademii Mentora LKB

Czym jest Akademia Mentora LKB?

Akademia Mentora LKB to program stworzony w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie menoringiem. Jego głównym celem jest dostarczenie wiedzy na temat tej efektywnej metody wsparcia oraz przygotowanie do pełnienia roli mentora. Jeśli lubisz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz planujesz wdrożenie mentorngu w swojej organizacji, to V edycja Akademii Mentora jest idealna dla Ciebie!

Program Akademii Mentora skierowany jest do doświadczonych i świadomych przedsiębiorców, którzy chcą wspierać innych w kształtowaniu kariery zawodowej oraz rozwijaniu kompetencji przywódczych. Mentorzy są doświadczonymi liderami biznesu, a Mentee to osoby z klarownymi celami zawodowymi, które dążą do objęcia stanowisk zarządczych i bycia liderem w swojej organizacji.

Proces mentoringowy składa się z około 6 spotkań, podczas których Mentee pracuje z pomocą Mentora nad swoim celem. Cel określany jest przez Mentee na pierwszym spotkaniu wg modelu SMART. Mentor do doświadczony przedsiębiorca, który dzięki swojemu doświadczeniu w biznesie (wsparty o konkretne narzędzia mentoringowe) wspiera Mentee w jego drodze.

Akademia Mentora LKB została uhonorowana prestiżową nagrodą EMCC ,,Super M 2022′ w konkursie na Najlepszy Program Mentoringowy w Polsce w kategorii NGO. Aktualnie jesteśmy również w trakcie procesu uzyskiwania akredytacji EQA.

Co zyskasz dołączając do Akademii Mentora LKB?

Jakie korzyści daje akredytacja EQA?

Zapisz się już dziś i otwórz drzwi do fascynującego świata mentoringu!

Nie przegap tej unikalnej okazji do rozwoju osobistego, podnoszenia kompetencji mentorskich i doświadczenia korzyści płynących z udziału w V edycji Akademii Mentora LKB!

Terminy spotkań dla wszystkich grup:

Ścieżka "basic"
kurs stacjonarny

0
+ 23% VAT

Terminy warsztatów

Ścieżka "basic" Kurs Online

0
+ 23 % VAT

Terminy warsztatów

Ścieżka "Basic"
Kurs Online weekendowy

0
+ 23% VAT

Terminy warsztatów

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a następnie wyślij go do nas na adres lkb@lkb.lublin.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o Akademii Mentora LKB?

Skontaktuj się z nami!

lkb@lkb.lublin.pl
500 102 605