You are currently viewing Biznes Forum & Gala LKB – zapowiedź wydarzenia

Biznes Forum & Gala LKB – zapowiedź wydarzenia

Już 29 września o godzinie 18:00 w Hotelu Kmicic w Zemborzycach Dolnych odbędzie się Biznes Forum & Gala LKB, czyli największe wydarzenie organizowane w ciągu roku przez Lubelski Klub Biznesu!

Biznes Forum & Gala jest jednym z największych wydarzeń na Lubelszczyźnie, skupia liderów biznesu, ale i przedstawicieli samorządu, świata nauki i kultury, mediów. To doskonała okazja, by się spotkać i pocelebrować sukcesy oraz zapoznać z nowoczesnymi trendami biznesowymi.

W programie Biznes Forum przygotowaliśmy bogaty w treść program merytoryczny. Ta część wydarzenia pozwoli zgłębić aktualne trendy i wyzwania, z jakimi mierzy się współczesny świat biznesu. Druga część wieczoru, czyli Gala LKB będzie wyjątkową uroczystością, podczas której uhonorujemy osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju biznesu na Lubelszczyźnie. Tytuł Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu stanowi wyraz uznania dla ogromnego wkładu i zaangażowanie w tworzenie korzystnego otoczenia biznesowego. Docenimy także osoby, które włączyły się pomoc humanitarną oraz wsparcie dla naszych sąsiadów z Ukrainy. Przygotowaliśmy także niespodziankę artystyczną, która wzbogaci ten niezapomniany wieczór. Po zakończeniu drugiej części wydarzenia, rozpocznie uroczysty bankiet i networking.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu na adres email lkb@lkb.lublin.pl lub pod numer telefonu 500 102 605. Informujemy, że na zgłoszenia czekamy do 25 września.