You are currently viewing Forum Prawne – zapowiedź wydarzenia

Forum Prawne – zapowiedź wydarzenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w Forum Prawnym, które odbędzie się 6 marca 2024 roku o godzinie 9:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym znajdującym się przy ulicy Artura Grottgera 2 w Lublinie. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli na zagłębienie się w najnowsze trendy prawno-gospodarcze oraz zapewni inspirującą wymianę doświadczeń z ekspertami.

Wydarzenie obejmować będzie szeroki zakres tematyczny. Analizie poddane będą praktyczne aspekty tworzenia i zarządzania fundacjami rodzinnymi. Omówimy wyzwania związane z implementacją nowych przepisów prawnych oraz strategią minimalizacji ryzyka wynikającą z niejasności regulacji. Nie zabraknie wielu praktycznych wskazówek dotyczących procesów restrukturyzacji, zarządzania zmianami oraz optymalizacji działań.

Podczas konferencji przeanalizujemy konsekwencje prawne oraz praktyczne aspekty nowych przepisów dotyczących ochrony sygnalistów w organizacjach. Dodatkowo omówiona zostanie strategia budowania odporności na kryzys, zarządzanie ryzykiem oraz efektywna reakcja na różnorodne sytuacje kryzysowe.

Te tematy to jedynie wstęp do bogatego programu, który przygotowaliśmy z myślą o Was. Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu na adres email lkb@lkb.lublin.pl lub pod numerem telefonu 500 102 605. Informujemy, że na zgłoszenia czekamy do 5 marca. Z dumą przedstawiamy Patronów oraz Partnerów wydarzenia.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu
Województwo Lubelskie

Patronat Honorowy:
Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski
Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH

Partnerzy:

PwC Polska
Partnerem wydarzenia jest PwC Polska. Celem PwC jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. PwC jest siecią firm działającą w 151 państwach. Zatrudnia ponad 360 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku, Warszawie i Lublinie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają niemal 7000 osób, w tym niemal 2000 w zespołach technologicznych.

PZU Życie S.A. | PZU Pomoc S.A.
Partnerem wydarzenia jest PZU Życie S.A. oraz PZU Pomoc S.A.. Grupa PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Na czele Grupy stoi Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA (PZU). Tradycje marki PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze w Polsce towarzystwo ubezpieczeniowe. Od ponad 200 lat tym, co stanowi tożsamość Grupy PZU jest działalność ubezpieczeniowa, która koncentruje się na zapewnieniu spokoju i poczucia bezpieczeństwa klientom, poprzez oferowanie kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. W poszukiwaniu nowych kierunków rozwoju oraz odpowiadając na potrzeby Klientów, Grupa PZU rozszerzyła swoją aktywność w obszarze inwestycji i zdrowia jak i również od niedawna sportu.

5E Smaga i Wspólnicy

Komatz Polska

Lexus Lublin