You are currently viewing Śniadanie Biznesowe z doradcami PKF Polska – podsumowanie wydarzenia

Śniadanie Biznesowe z doradcami PKF Polska – podsumowanie wydarzenia

W dniu 18 września 2023 odbyło się Śniadanie Biznesowe z doradcami PKF Polska. Tematem spotkania była "Reorganizacja biznesu - porozmawiajmy o tym kiedy warto, a kiedy trzeba ją zrealizować i jak zrobić to najefektywniej".

Dzięki obecności ekspertów z PKF Polska mieliśmy okazję dowiedzieć się więcej na temat strategii reorganizacji biznesu, a także otrzymać wiele praktycznych wskazówek. To spotkanie dostarczyło nam inspiracji do podejmowania bardziej efektywnych działań w naszych firmach.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że to wydarzenie dostarczyło wielu wartościowych informacji i nowych kontaktów w środowisku biznesowym. Wasza obecność sprawiła, że to spotkanie było wyjątkowym sukcesem.

PKF to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i działa na rynku polskim już 30 lat. PKF należy do międzynarodowej sieci PKF International, jednej z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. W ramach Grupy PKF realizowane są kompleksowe usługi doradcze obejmujące m.in.: doradztwo podatkowe, obsługę prawną, obsługę księgową i kadrowo płacową, doradztwo biznesowe, wyceny spółek.

Zespół PKF to doświadczeni doradcy podatkowi, biegli rewidenci, radcowie prawni i adwokaci, specjaliści z zakresu wycen i certyfikowani księgowi. Jako firma doradcza i audytorska PKF pomaga Klientom rozwiązywać ich problemy biznesowe. Pokazuje, jak usprawnić działalność według najlepszych światowych wzorców, a także jak dostosować ją do wymogów prawnych, aby uzyskać przewagę konkurencyjną. Realizując zadania doradcze i audytorskie PKF dba o czas, wiarygodność, bezpieczeństwo, rozwój i kapitał, co jest istotnym składnikiem sukcesu firmy. Wartość usług doradczych i audytorskich wzbogacana jest o wnioski dotyczące ryzyka procesów biznesowych, które pozwalają usprawnić procesy zarządzania. Biura PKF znajdują się w największych miastach w Polsce: w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Poznaniu i Lublinie.

Pełne informacje o usługach i firmie są dostępne również na: www.pkfpolska.pl

Organizator: Lubelski Klub Biznesu

Partner wydarzenia: PKF Polska