Harmonogram Przedsięwzięć Stowarzyszenia

LUBELSKI KLUB BIZNESU

styczeń - grudzień 2018

 

17 Stycznia Spotkanie Rady Programowej LKB pt. „Zawody przyszłości a kształcenie kadr.”
25 Stycznia  „Klient diamentem Twojej firmy  - Budowanie relacji z Klientem.” Warsztaty przygotowane we współpracy z Tobea Sp. z o.o. poprowadzi Olga Szyszka. Podczas spotkania w praktyce przetestujemy: Jak słuchanie pomaga sprzedać? Jak wykorzystać style komunikacji aby sprzedawać więcej? Poznamy również podstawowe potrzeby Klienta i sposoby ich rozpoznawania. Warsztat przeznaczony dla właścicieli firm, działu sprzedaży, liderów zespołów sprzedażowych, obsługi klienta, serwisu
7 Lutego „STREFA LKB“ – „ Czy design to sztuka?“  Spotkanie z Bartłomiejem Pniewskim w Galerii KLIMATY w Mięćmierzu k/ Kazimierza Dolnego.
16 Lutego

„STREFA LKB“ -  Spotkanie przedsiębiorców z Ryk, Dęblina i  Puław. Spotkanie w Karczmie Jakubowa Izba w Niwie Babickiej k/Ryk, organizowane z myślą o przedsiębiorcach oraz przedstawicielach jednostek samorządowych. Tym razem będziemy rozmawiać o możliwościach rozwoju firmy dzięki dotacjom z Unii Europejskiej oraz o problemach związanych z cyber ryzykiem w kontekście wchodzącej w życie w tym roku nowej dyrektywy unijnej - rozporządzenia RODO.  Gośćmi spotkania będą: Grzegorz Kapusta – Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Marceli Niezgoda - Dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości oraz Tomasz Domalewski  – Dyrektor Sprzedaży Leadenhall Polska S. A.

 

17 Lutego Dzień Zdrowia i Sportu LKB w SPORTS PARK w Lublinie.  Dzień sportowejrywalizacji, rodzinnej zabawy i aktywności sportowej. Turniej squasha, zajęcia, pokazy, gry i zabawy dla najmłodszych. W programie: wykład i konsultacje z dietetyk Natalią Flis „Czy zdrowa dieta to wybór czy konieczność?”, spotkanie z coachem Ewą Kowal „Rozwój osobisty jako suplement dobrej formy w życiu i w biznesie.”, spotkanie z fizjoterapeutą Michałem Paćko „Co robić gdy bolą plecy?”, konsultacje z trenerem personalnym Anną Kozieł. Do dyspozycji Klubowiczów będzie cały klub SPORTSpark -  3 sale fitness, siłownia oraz sauna.
20 Lutego

Konferencja  „Praktycznie o finansowaniu innowacji w firmie" w Hotelu Alter w Lublinie. Konferencja organizowana we współpracy z Bankiem  Gospodarstwa Krajowego ma na celu przedstawienie przedsiębiorcom możliwości pozyskania finansowania na prowadzenie działalności innowacyjnej.  Podczas konferencji omówione zostaną zasady dofinasowania, przykłady naborów i  najczęstsze błędy przy ubieganiu się o Kredyt na innowacje technologiczne oraz zasady realizacji projektów. Druga cześć konferencji poświęcona zostanie Grantom na innowacje – Fundusz Badań i Wdrożeń Voucher Badawczy. 

26 Lutego Szkolenie z cyklu AKADEMIA BIZNESU. „Narzędzia lean management. Jak podnieść efektywność procesów w przedsiębiorstwie.”Szkolenie odbędzie się w Hotelu Lawendowy Dworek przy ulicy Krochmalnej 13 C w Lublinie. Podczas 7,5 - godzinnego spotkania zostaną zaprezentowane narzędzia: Analiza Przepływu, Badania Migawkowe, SMED. Szkolenie poprowadzi Robert Bujas - wieloletni konsultant LUQAM, koordynator projektu Liga Mistrzów 5S (www.ligamistrzow5s.pl). 
2 Marca Szkolenie z cyklu AKADEMIA BIZNESU. „Zarządzanie zespołem sprzedawców.” Szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli i zarządów firm oraz kierowników zespołów sprzedaży. Poprowadzi je Piotr Mazur – prezes PMG Consulting, absolwent Kensington College of Business i Cavendish College w Londynie oraz SGH w Warszawie. Szkolenie odbędzie się w Hotelu Lawendowy Dworek przy ulicy Krochmalnej 13 C w Lublinie.
9 Marca Dzień Kobiet Biznesu LKB w Hotelu Wieniawski.
Marzec Spotkanie Przedstawicielstwa Regionalnego LKB w Chełmie 
16 Marca Forum Innowacji Technologicznych 
Kwiecień Misja Gospodarcza do Mołdawii - okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i pozyskania partnerów do współpracy na rynku mołdawskim. W ramach misji odbędą się  II Dni Polskiego Biznesu. Do współorganizacji zostali zaproszeni MSZ RP,  Ministerstwo Rozwoju oraz Ambasada RP w Kiszyniowie i Ambasada MD w Warszawie. Głównym organizatorem jest Lubelski Klub Biznesu i Konsulat Honorowy Republiki Mołdawii w Lublinie
Kwiecień Śniadanie Inwestycyjne LKB
Kwiecień Szkolenie z cyklu AKADEMIA BIZNESU.  „Zaawansowane kompetencje menadżerskie”. Akademię poprowadzi Beata Kucharska – Mazurek - doktor psychologii, Kierownik Zakładu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Społecznej Akademii Nauk  w Warszawie.
26 Kwietnia Konferencja dotycząca ochrony własności intelektualnej, organizowana we współpracy z Lubelskim Parkiem Naukowo - Technologicznym.
Maj Majówka LKB w Modrzewiowym Zdroju w Parafiance k/Ryk -spotkanie przedstawicielstwa regionalnego LKB w Rykach i Dęblinie.
17 Maja II Akademia Bezpiecznej Jazdy z LKB. Spotkanie na torze bezpiecznej jazdy w Lublinie. Tematyka obejmuje najważniejsze tematy związane  z bezpieczeństwem, nie tylko na drodze! Spodziewany udział ok. 60-80 osób, głównie członków LKB. Partnerami Akademii Bezpiecznej Jazdy będą AUTOPARK TOYOTA Lublin i WORD Lublin
28 Czerwca Forum Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
Czerwiec Gala Finałowa Programu Promocji Firm, Gmin i Powiatów „Business Excellence”. Ogłoszenie listy Laureatów i wyróżnionych oraz wręczenie nagród.
Lipiec Spotkanie Integracyjne w Rykach
Sierpień Wydanie Magazynu LKB 2017/2018
Wrzesień Śniadanie Inwestycyjne LKB
Październik III Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej Dwudniowa konferencja, łącząca doświadczenia i potencjały trzech sektorów: medycznego (w tym uzdrowiskowego), samorządowego i turystycznego. Zależy nam, aby poprzez aktywny udział w tym wydarzeniu, każdy z uczestników mógł znaleźć wspólne, nowe płaszczyzny do współpracy. Zwrócimy uwagę na różne aspekty funkcjonowania uzdrowisk i placówek medycznych w kontekście rozwoju turystyki medycznej i prozdrowotnej m. in. na oczekiwania turysty zagranicznego, standardy usług w medycynie i turystyce, politykę uzdrowiskową, elementy zarządzania, działania marketingowe i promocję.
 Listopad II Forum Gospodarcze Polska - Ukraina. Forum poświęcone będzie kluczowym aspektom współpracy polsko–ukraińskiej w obszarze gospodarczym i społecznym. Przedstawimy informację o dostępnych programach pomocowych i finansowych instrumentach wspierających współpracę polsko–ukraińską oraz  strategię transgranicznego marketingu gospodarczego województwa lubelskiego.
 Grudzień BIZNES FORUM oraz Gala Stowarzyszenia LKB.  Biznes Forum połączone z Galą  Stowarzyszenia LKB jest najbardziej prestiżową imprezą organizowaną przez Lubelski Klub Biznesu. Podczas spotkania przyznawane są wyróżnienia i  nagrody dla osób, instytucji, przedsiębiorstw za zaangażowanie i wkład w rozwój gospodarczy województwa lubelskiego. Przedsięwzięcie ma wymiar zarówno gospodarczy, jak i integracyjny dla środowiska biznesowego województwa lubelskiego. Co roku w Forum uczestniczy około 400 osób.     
 Grudzień Wigilia Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu
   
   

 

Wstępny harmonogram na rok 2018 nie obejmuje jeszcze terminów kolejnych spotkań wszystkich działających w LKB grup branżowych, spotkań integracyjnych, szkoleniowych, śniadań inwestycyjnych i lunchy biznesowych, o których informować będziemy Państwa na bieżąco. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i zapraszamy do współpracy przy organizacji naszych kolejnych przedsięwzięć.

 

 


 
« »
apis1 bigplay1  jsz  EUIC dwranna1 lewczuk1 wspa g
egen-gray elektromeks-gray modern_expo_gray SJ_oferta autopark gray  
telecomm-gray SONET3-gray pgf-cefarm-lublin-gray malinex logo1      
mikrobit logo Full Job  osm1 PPCC-GRAY bergers szstrona marek roszczewski
fotografika1 greenland1 hanesco1 honda1    logo brze
bps-logo-gray   logo_Asprim_grey logo sz kartonex_szare
ilan  inkubator podst pozytyw jpg    Millenium Leasing  YARIX
 
  FRL_grey          pekao k      
Gosciniec-gray   IMPEL-gray roztocze-gray    
  alert-gray Aqua-East-gray   Allia szare 
    stella-gray zeto_gray gospodarstwo rybackie g
energoserwis1 europa1 meblotap_gray factor1 fcrl1
 
rozek-gray
vena1 Rsz geomax1 grand1  
bps-logo-gray
 
 
  ing1 intrograf-logograyscale  bitsream g eac2 

 
uchman1 outdoor1 PGKiMRyki-gray logo_kolor
Bon appetit  waldi1 UPONOR_gray
mostostalpulawy1 progresschem1   inrecto g logobox1
proxim new gray  rapasz spomlek1   k2m

 

zamojska1 campanile1 logo warbo kolor bez biaego intemporis1 fra
cewar1 Wepa logo 2 wepa 
transip-gray instad-gray mon  luvi-gray
    AE LOGO 
logo-telkam PBF logo-krystian-gray
lift_gray pmbros_gray   VF-Concept-gray logoIBB-1
tw extra macrlogic sa millennium_gray  
EKO_TREND_gray POL-INOWEX_gray   treeden_gray Logo LST copy
ceramik_art_gray logokoronana 1  inkubator 1   romedia wersja podstawowa poziom 1
korn_gz_logo_gray korn_sj_logo_gray TZ sign variation A  Logo ABM Polska CMYK 1   
 Exoil  Fino melix g MEDI-SEPT     LED24SZ
      cukiernia-staropolska g     
fundacja-rozwoju-lubelszczyzny g geo g goniec g gorbi g   kabaret-mimika g kam-log g karya g
kk 
 
Konica-Minolta g krowki g  CAR GAZ logo1 copy
lubsad g Andpolsz  materne g mercure g
 
perla g porta g roltex g  logo 1  
  spoldzielczy-bank-piaski g targi-lublin g   tradma g  OSMBSZ