Micha-GONTARCZYK

Michał GONTARCZYK

Hotel Huzar

Osoba o silnym charakterze, prawdziwy profesjonalista. Menadżer stawiający na relacje międzyludzkie i szczerość w biznesie. Urodził się 3 lutego 1974 r. w Warszawie. Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, gdzie uzyskał tytuł inżyniera, ukończył studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej z zakresu Zarządzania Projektami.

Pracę zawodową rozpoczął już w czasie studiów, jako przedstawiciel handlowy w firmie produkcyjno-handlowej w Warszawie. Później zawodowo związał się z Daewoo Polska, pracując w dziale homologacji, na stanowisku konstruktora. Po zamknięciu fabryki Daewoo zajął się sprzedażą w firmie Sante – ze zdrową żywnością. Gdy w Polsce zapanowała moda na opalanie się w salonach piękności, podjął współpracę z firmą Ergoline i zajął się sprzedażą łóżek do solariów na rynku dolnośląskim. Pięć lat po zakończeniu studiów, zdecydował się na wyjazd do Grecji. Początki były ciężkie, pracował na budowie. Wreszcie dostał swoją szansę w hotelarstwie, został dyrektorem ośrodka wypoczynkowego „Posejdon” w miejscowości Iria Mare. Po dwóch latach tęsknota skłoniła go do powrotu do Polski. Początkowo związał się z Telekomunikacją Polską jako administrator budynku, gdzie po kilku miesiącach zauważono jego potencjał i został przeniesiony do prowadzenia hotelu w Poznaniu, na stanowisku dyrektora. Kolejne doświadczenia zawodowe zdobył w firmie Gastrohouse jako dyrektor marketingu oraz w przedsiębiorstwie poligraficznym na stanowisku kierownika sprzedaży. W pewnym momencie dokonał bilansu wcześniejszych doświadczeń i zdecydował, że najbliższa jest mu branża hotelarska i to z nią na stałe chce związać swoje życie zawodowe. Od sierpnia 2011 prowadzi Hotel Huzar w Lublinie na stanowisku dyrektora.

Jak znalazł się w Lublinie? W zasadzie z przypadku, ale nie żałuje, to niezwykłe miejsce, a największą jego wartością są mieszkańcy, którzy szanują swoją pracę. Cieszy się, że wcześniejsze doświadczenia doprowadziły go właśnie tutaj, bo mentalność lublinian jest mu najbliższa – potrafią i chcą wykonywać zlecone zadania fachowo, bez zbędnego przedłużania.

Według Pana Michała podstawą dobrego biznesu jest jego rentowność. Elementami składowymi udanego biznesu są: kompetentne osoby, fachowcy w swoich dziedzinach, dobra lokalizacja i najważniejsze – atmosfera pracy. Michał Gontarczyk należy do osób, dla których atmosfera w biznesie jest równie ważna, jak dochodowość. U kontrahentów ceni szczerość. Recepta na sukces? O sukcesie możemy mówić, jeżeli ludzie wykonujący pracę są z niej zadowoleni, nie boją się mówić o swoich błędach, dzięki czemu można szybko zadziałać, by je naprawić.

Dyrektor z zamiłowaniem mówi o nurkowaniu, to jego największa pasja. Nurkował już min. na Kubie, Krecie, w Chorwacji, Czechach, Egipcie. W przyszłym roku wyjeżdża do Australii, gdzie zamierza łowić rekiny, marzy także o podróży do RPA. W planach na przyszłość zamierza prowadzić hotel w Stanach.

Jest szczęśliwym ojcem 4 letniej córki.

Przejdź do listy klubowiczów

 
« »
apis1 bigplay1  jsz  EUIC dwranna1 lewczuk1 wspa g
egen-gray elektromeks-gray modern_expo_gray SJ_oferta autopark gray  
telecomm-gray SONET3-gray pgf-cefarm-lublin-gray malinex logo1      
mikrobit logo Full Job  osm1 PPCC-GRAY bergers szstrona marek roszczewski
fotografika1 greenland1 hanesco1 honda1    logo brze
bps-logo-gray   logo_Asprim_grey logo sz kartonex_szare
ilan  inkubator podst pozytyw jpg    Millenium Leasing  YARIX
 
  FRL_grey          pekao k      
Gosciniec-gray   IMPEL-gray roztocze-gray    
  alert-gray Aqua-East-gray   Allia szare 
    stella-gray zeto_gray gospodarstwo rybackie g
energoserwis1 europa1 meblotap_gray factor1 fcrl1
 
rozek-gray
vena1 Rsz geomax1 grand1  
bps-logo-gray
 
 
  ing1 intrograf-logograyscale  bitsream g eac2 

 
uchman1 outdoor1 PGKiMRyki-gray logo_kolor
Bon appetit  waldi1 UPONOR_gray
mostostalpulawy1 progresschem1   inrecto g logobox1
proxim new gray  rapasz spomlek1   k2m

 

zamojska1 campanile1 logo warbo kolor bez biaego intemporis1 fra
cewar1 Wepa logo 2 wepa 
transip-gray instad-gray mon  luvi-gray
    AE LOGO 
logo-telkam PBF logo-krystian-gray
lift_gray pmbros_gray   VF-Concept-gray logoIBB-1
tw extra macrlogic sa millennium_gray  
EKO_TREND_gray POL-INOWEX_gray   treeden_gray Logo LST copy
ceramik_art_gray logokoronana 1  inkubator 1   romedia wersja podstawowa poziom 1
korn_gz_logo_gray korn_sj_logo_gray TZ sign variation A  Logo ABM Polska CMYK 1   
 Exoil  Fino melix g MEDI-SEPT     LED24SZ
      cukiernia-staropolska g     
fundacja-rozwoju-lubelszczyzny g geo g goniec g gorbi g   kabaret-mimika g kam-log g karya g
kk 
 
Konica-Minolta g krowki g  CAR GAZ logo1 copy
lubsad g Andpolsz  materne g mercure g
 
perla g porta g roltex g  logo 1  
  spoldzielczy-bank-piaski g targi-lublin g   tradma g  OSMBSZ